Marietta Gramczewska

Aplikantka I roku aplikacji radcowskiej prowadzonej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Marietta Gramczewska

Aplikantka I roku aplikacji radcowskiej prowadzonej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Aplikantka I roku aplikacji radcowskiej prowadzonej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, Kierunek Prawo. Uczestniczka wymiany naukowej na Univerza v Ljubljani Pravna Fakulteta. Wielokrotna prelegentka ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencji naukowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich oraz niemieckich kancelariach prawnych, specjalizujących się w prawie cywilnym oraz prawie handlowym.

Zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie handlowym, prawie spółek, a także w prawie prywatnym międzynarodowym, w szczególności w zakresie międzynarodowych zobowiązań umownych, prawa kolizyjnego, a także w kwestiach związanych z wyborem prawa materialnego właściwego dla transgranicznego stosunku prawnego.

Prywatnie miłośniczka dalekich podróży oraz nauki języków obcych. W wolnych chwilach gra na pianinie, chodzi do teatru oraz kina. Interesuje się niemieckim prawem cywilnym i handlowym. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim.

LEXTRA

Lextra is a Law Firm with international standards. Lextra Law Firm strategy is focused on legal support and professional legal and tax advice to entrepreneurs.