Poznaj swoją przyszłą kancelarię

Kancelaria Radców Prawnych Lextra jest kancelarią o międzynarodowych standardach, której strategia jest ukierunkowana na wsparcie prawne i doradztwo dla przedsiębiorców oraz sektora publicznego.

Zapewnij bezpieczeństwo i stabilność swojego przedsiębiorstwa dzięki naszym kompetencjom, wiedzy i doświadczeniu.

Skuteczne wsparcie prawne

Określone specjalizacje i centra kompetencji naszej kancelarii pozwalają nam skutecznie wspierać prawnie szeroko pojęty biznes w polskich realiach prawnych i podatkowych. W Kancelarii Radców Prawnych Lextra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści oraz doradcy skupiający się na wsparciu prawnym organizacji z sektora IT, nowoczesnych technologii oraz multimediów. Kancelaria specjalizuje się w prawie handlowym, prawie pracy i międzynarodowym, przekształceniach spółek oraz zamówieniach publicznych, partnerstwie publiczno-prywatnym oraz prawie własności intelektualnej.

Zapewnij swojemu przedsiębiorstwu wsparcie prawne, jakiego potrzebuje

Każdemu klientowi biznesowemu jesteśmy w stanie zapewnić unikalną jakość usług, pełne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów prawnych i podatkowych, a także skuteczne doradztwo. Wszystkie usługi świadczymy na bazie naszego wieloletniego doświadczenia oraz gromadzonego latami know-how i umiejętności pozwalających nam realizować nawet najtrudniejsze prawnicze wyzwania.

Nadążamy za zamieniającym się prawem

Dynamiczny rozwój gospodarczy – zwłaszcza w sektorze IT i nowych technologii – jest wprost proporcjonalny do wzrostu komplikacji i liczby przepisów prawnych, które regulują funkcjonowanie przedsiębiorstw oraz organizacji sektora publicznego. W takich warunkach niezwykle łatwo popełnić kosztowny błąd, który może poważnie zaszkodzić Twojemu przedsiębiorstwu lub narazić je na niepotrzebne ryzyko. Z tego powodu w Kancelarii Radców Prawnych Lextra skupiamy się na tym, aby oferować naszym klientom bieżącą i kompleksową pomoc prawną niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności.

Rób swoje – prawo pozostaw nam

Przez ponad 15 lat lat działalności na warszawskim, wrocławskim i katowickim rynku pomogliśmy dziesiątkom firm i organizacjom sektora publicznego, zapewniając im kompleksową i skuteczną pomoc prawną w zakresie transakcji, sporów czy rozwiązywania bieżących problemów dotyczących działalności gospodarczej. Do tej pory wspieraliśmy i wspieramy Klientów z Indii, USA, Korei Południowej, Japonii, Szwajcarii i prawie z wszystkich krajach UE.

Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

Skontaktuj się z nami i jeszcze dziś nawiąż kontakt ze swoim przyszłym sprawdzonym i zaufanym doradcą prawnym.


    *Klikając Wyślij wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych LEXTRA Wiliczkiewicz i Maciejewski spółka komandytowa z siedzibą ul. Księcia Witolda 43/5, 50 – 202 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie Polityki Prywatności umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.

    LEXTRA

    Lextra is a Law Firm with international standards. Lextra Law Firm strategy is focused on legal support and professional legal and tax advice to entrepreneurs.