Nasze zaangażowanie to klucz do Twojego biznesu

Kancelarię Lextra tworzy zespół 3 wspólników, 4 radców prawnych, a także 4 specjalistów i doradców. Każdy członek zespołu naszej kancelarii stale podnosi swoje kwalifikacje i pogłębia wiedzę, aby zapewnić możliwie najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Na bieżąco śledzimy zmiany w sektorze nowych technologii oraz rynkowym otoczeniu biznesu. Dzięki temu możemy skutecznie angażować się w rozwiązywanie prawnych problemów naszych klientów.

Konrad Wiliczkiewicz Kancelaria Radców Prawnych Lextra
Radca prawny, Wspólnik, Komplementariusz

Konrad Wiliczkiewicz

Dawid Maciejewski Kancelaria Radców Prawnych Lextra
Radca prawny, Wspólnik, Komplementariusz

Dawid Maciejewski

Kamila Kosowska Kancelaria Radców Prawnych Lextra
Radca prawny, Wspólnik, Komandytariusz

Kamila Kosowska

Poznaj zespół specjalistów kancelarii Lextra

Nasz zespół to doświadczeni prawnicy spełniający międzynarodowe standardy obsługi prawnej. Dzięki temu każdego dnia jesteśmy w stanie świadczyć usługi prawnicze i doradcze szyte na miarę klientów biznesowych. Service excellence, do którego przykładamy szczególną uwagę, ma na celu podkreślenie jak najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

Michał Kolsut Kancelaria Radców Prawnych Lextra
Doradca podatkowy

Michał Kołsut

Dawid Hałycz Kancelaria Radców Prawnych Lextra
Radca prawny, Of counsel

Dawid Hałycz

Ewelina Bobel Katryniok Kancelaria Radców Prawnych Lextra
Radca prawny

Ewelina Bobel-Katryniok

Asystentka Radcy Prawnego

Marietta Gramczewska

Asystentka Kancelarii

Karolina Lis

Rób swoje – prawo pozostaw nam

Organizacje i przedsiębiorstwa nawiązujące z nami współpracę mogą liczyć na stały i niezawodny kontakt z naszymi prawnikami i radcami, którzy pozostają do dyspozycji na każdym etapie współpracy. Świadczone przez nas usługi oraz realizowane działania prawne są na najwyższym poziomie. Oferujemy specjalistyczne wsparcie prawne m.in.: producentom IT, spółkom multimedialnym, przedsiębiorstwom z branży e-commerce, spółkom działającym w szeroko rozumianym sektorze przemysłowym, inwestorom zagranicznym – zwłaszcza z krajów azjatyckich i krajów UE, fundacjom, stowarzyszeniom i organizacjom NGO, uczelniom i placówkom badawczym.

LEXTRA

Lextra is a Law Firm with international standards. Lextra Law Firm strategy is focused on legal support and professional legal and tax advice to entrepreneurs.