Lextra specjalizacje Umowy handlowe Umowy handlowe
i negocjacje
SPECJALIZACJE SPECJALIZACJE
Rozwiązania na miarę potrzeb superb +48 71 733-73-63 Określone specjalizacje są niezbędnym narzędziem wsparcia szeroko pojętego biznesu, w polskich realiach prawnych i podatkowych. Rozwiązania na miarę potrzeb

Jako że transakcje handlowe są jednym z głównych obszarów działalności Klientów naszej Kancelarii, prawidłowe ich uregulowanie oraz zabezpieczenie interesów stanowią kluczowy aspektem świadczonych przez nas usług.

Przez ponad 15 lat wspieramy Klientów w procesach negocjacji umów z polskimi i zagranicznymi kontrahentami. Negocjacje prowadzimy w języku polskim i angielskim.

Wieloletnie doświadczenie członków zespołu Kancelarii dotyczy przede wszystkim świadczenia usług w zakresie:

  • Przygotowywania projektów umów
  • Negocjacji warunków umów i wsparcie w negocjacjach
  • Opiniowania umów poprzez wskazanie ryzyk prawnych oraz propozycji zmian
  • Zabezpieczania interesów Klientów

W ramach międzynarodowego podejścia prawnicy Kancelarii wspierają zarówno polskich, jak i zagranicznych, przedsiębiorców we współpracy z kontrahentami zagranicznymi. Usługi świadczone są w języku angielskim i języku polskim. Klientami Kancelarii są spółki z kapitałem zagranicznym oraz inwestorzy zagraniczni pochodzący z takich krajów jak Szwajcaria, Niemcy, Austria, Belgia, Wielka Brytania, Finlandia, Szwecja, Japonia i Indie.

Dokumenty na życzenie Klientów sporządzane są w wersji dwujęzycznej, np. polsko-angielskiej.

LEXTRA

Lextra is a Law Firm with international standards. Lextra Law Firm strategy is focused on legal support and professional legal and tax advice to entrepreneurs.