IT FUTURE EXPO 2016 - IV Edycja

Kancelaria LEXTRA została Partnerem IV edycji Targów IT Future Expo 2016, największej imprezy B2B branży informatycznej w Polsce, 8 września na Stadionie PGE Narodowym!

IT Future expo

IT Future Expo to czwarte już spotkanie B2B, poświęcone trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT.

Podczas największych w Polsce targów IT, będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami informatycznymi na świecie, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm.

Impreza będzie przestrzenią networkingową, która koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatyczno-technologicznej, z Polski i zagranicy.

Targom towarzyszyć będzie wielka Gala - IT FUTURE AWARDS, podczas której internauci wraz z Kapitułą, wyłonią Laureatów Konkursu - LIDERZY IT 2016. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja - IT FUTURE CONGRESS oraz informatyczne targi pracy - IT CAREER SUMMIT.

Zakres tematyczny targów:
    Oprogramowanie (ECM, CRM, ERP, BI, BPM, rozwiązania dedykowane)
    Infrastruktura i Data Center
    Wirtualizacja
    Bezpieczeństwo IT
    Cloud Computing
    Big Data
    Technologie mobilne
    E-commerce
    Strefy specjalne (IT startup, strefa 3D, strefa kariery)
    Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
    Technologie sprzętowe
    Teleinformatyka
    Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny)


 Udział w targach jestbezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!

Więcej informacji oraz zgoszenia na stronie http://itfuture.pl/warszawa/

Zapraszamy!

Zespół kancelarii

kontakt: Anna Opłatek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.